A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Dotaz

10.04.2008 10:34:49 | luke
luke
Zdravím,
zajímalo by mě jak je na Mauritiu v červenci?Byl tam někdo v toto období? Bohužel nemůžeme jet jiný termín než červenec nebo srpen. Jak je to s teplotou moře?Jde hodně poznat v hotelech,že je to mimo hlavní sezónu? Nebývá tam večer zima?Prostě co nejvíc informací klidně přes mail. Všem moc děkuju. Lukáš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
3Dáda 30.03.2016 18:22
Re: Trou d´ Eau Douce  

Letiště v Dubaji je super a obrovské. Určitě se nikdo neztratí, všechno je popsané a všude jsou informační cedule.

3Dáda 30.03.2016 18:20

Podle mě je asi jedno jestli dolar nebo euro. Za dolar dostane méně než za euro, takže se to vlastně vyrovná. Na stejný počet rupií je potřeba více dolarů, logicky.

3Dáda 30.03.2016 18:11
Re: Jaký dárek.  

Myslím si, že Mauritius není tak zaostalý jako některé země. Menším dárkem asi nikoho neurazíte, ale rozdávat dárky není potřeba.

Neregistrovaný uživatel
10.03.2016 13:19 89.203.220.***
Jaký dárek.  

Dobrý den, mám dotaz ohledně dárků na Mauricius.Měli jsme letět do Senegalu, tak jsme nakoupili spoustu sladkostí a hraček pro děti. Senegal jsme ale zrušili a nyní za 14 dnů letíme na Mauricius.Tak by mne zajímalo, zda má cenu sebou tyto dárky brát. Senegal je určitě zaostalejší země, nerad bych tady někoho urazil s bonbóny,pexesy, aj. Pokud máte někdo nějakou zkušenost, budu rád za každé info. Děkuji Jirka

iris1 11.02.2016 22:07

Zdravím,poradí mi někdo,jestli si vzít na Mauricius eura,nebo dolary?A stále nikdo neletí 18.2.?

iris1 27.08.2015 07:36

Nikdo?Letí aspoň někdo na Mauricius 18.2. z Prahy přes Dubaj?Ať v tom nejsme sami,letíme tak poprvé.

iris1 30.07.2015 11:49
Trou d´ Eau Douce  

Dobrý den všem,může mi někdo prosím podat informaci,jaké můžeme očekávat počasí v oblasti Trou d´Eau Douce na přelomu února - března?A byl někdo v hotelu Friday Attitude?Uvítám každou radu a informaci,děkuji předem.

Mahler 05.01.2015 17:16
Re: Kategorie hotelu  

V Egyptě jsou 3 hvěz. už značně o hubu co se hygieny atd. týče, takže chápu váš dotaz. Mauricius je v tomto směru přeci jenom jinde a 3 hvěz. poskytují ještě celkem slušný standart a bát se ho nemusíte. Já osobně bych už pod 4 nešel, protože například na jídle je to celkem hodně znát. Jestli však plánujete být neustále někde pryč 3 hvěz. bohatě postačí. :-)

Zuzka
02.01.2015 10:24 91.221.212.***
Kategorie hotelu  

Hezký Nový rok 2015 přeji, chci se zeptat, zda by mi mohl někdo poradit, jestli stačí na Mauritsiu hotel 3* nebo je nutné začínat na 4* (jako např. v Egyptě :-) ).

Předem děkuji za jakoukoli odpověď :-)

Mahler 21.11.2014 21:22
Re: Ceny na Mauritsiu  

ZUZKA-Pres agenturu od nas z MB.Nazev nemecke cestovky ted nevim z hlavy jsem momentalne mimo.Odlet byl z Prahy pres Dubaj.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu