A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

dovoz potravin

08.02.2011 20:21:45 | haňulík
haňulík
ahoj, chtela bych se zeptat, daji se přivést na mauritius nějaké potraviny? (nebo mi z kufru vytáhnout dobroty k mlsání :-) ) ? kdyz to dam hledat do vyhledavače, tak mi to vždycky hodí hlášku, že je zakázan dovoz potravin a ovoce. díky za info :-) ale slivovici mi kdyz tak nechají ne???? :-) :-) :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
peyrac 18.02.2011 14:36
RE: RE: RE: dovoz potravin  

V podstatě si každý stát chrání zákazem dovozu potravin jednak svůj trh a pak ochrnu proti možnému zavlečení na místě neznámých chorob. Takže zákaz platí. Ale zatím mne kontrolovali na dovoz potravin kufr jen v Cancúnu (Mexiko) při příletu. Při odletu se potraviny v kufru nekontrolují u nás ani jinde - každý stát umožňuje nákupy, protože z toho má příjem. Jen pozor na potraviny, zejména ty tekutější v příručním zavazadle braném na palubu letadla - mohou je zabavit a vyhodit před nástupem, a nekompromisně.

• Anonym (1)
haňulík 14.02.2011 13:39
RE: RE: dovoz potravin  

takže není problém jo? tak fajn. a kde případně kontrolují obsah zavazadel, u nás v praze? nebo až na místě? díky :-) p.s. jak vidím, slivku vozí každý :-D :-D :-D bez toho to ani nejde.....

LadusRuzickova 08.02.2011 23:00
RE: dovoz potravin  

Ahojky.. my vezly se ségrou dobrot dost, i slivovici a becherovku, nikomu nikde nic nevadilo.. Ale tahat tam s sebou dobroty je zbytečný, "tahání dříví do lesa" :).. mají tam lepší!!! A o ovoci ani nehovořím :) :) :)

• Anonym (1)
haňulík 08.02.2011 20:21
dovoz potravin  

ahoj, chtela bych se zeptat, daji se přivést na mauritius nějaké potraviny? (nebo mi z kufru vytáhnout dobroty k mlsání :-) ) ? kdyz to dam hledat do vyhledavače, tak mi to vždycky hodí hlášku, že je zakázan dovoz potravin a ovoce. díky za info :-) ale slivovici mi kdyz tak nechají ne???? :-) :-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu