A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Hotel který nezklame

04.12.2009 21:27:04 | Domi1
Domi1
Ahojte prosím Vás doporučte mi nějaký hotel na tomto krásném ostrově, nebo aspoň oblast. A jaké si mám vzít stravování, já zvažuji all.
Děkuji Domi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Klara Ka.
13.01.2010 11:19 62.40.69.***
RE: Hotel který nezklame  

Určitě Dinarobin nebo Paradis - jsou to sousedi, můžete využívat služby obou, na JZ poloostrov pod horou Le Morne. Zážitek na celý život! Stravu All inc. zde moc hotelů nepreferuje, přecejen to není Karibik ;-) . My jsme pokaždé měli polopenzi a bohatě stačila. Navíc jsme si během dne mohli dát na pláži třeba lehký salátek atd :-). Celkem hodně informací je na www.tabc.cz. Navíc jsou ochotní, mají ostrov dobře procestovaný, určitě rádi poradí popř. dovolenou zařídí. Klára

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Domi1 04.12.2009 21:27
Hotel který nezklame  

Ahojte prosím Vás doporučte mi nějaký hotel na tomto krásném ostrově, nebo aspoň oblast. A jaké si mám vzít stravování, já zvažuji all.
Děkuji Domi

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu