A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Kouření na Mauriciu

19.07.2012 15:42:26 | Janča11
Janča11
Ahoj, nevíte někdo, jak je to na Mauriciu s kouřením v hotelích? Vím, že na ostrově je na veřejných místech zákaz kouření a snad i pití alkoholu, ale jak je to v hotelích? Jsem zvyklá si večer na balkonku nebo terásce dát doutníček, tak aby mne nikdo nepopotahoval... Jedeme do hotelu Le Canonnier. Z případné dopovědi díky. Jana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Peyrac
17.04.2014 15:19 93.153.101.***
Re: Kouření na Mauriciu  

Jen tak koukám na diskusi s tímto tématem a předpokládám, že je už na odpověď pozdě, ale byl jsem na Mauriciu 1999, 2010, 2011, 2012, 2013 a letos se chystám, ale nikdy jsem žádné omezení kuřáků nazaznamenal. Samozřejmě to nesmí obtěžovat ostatní, takže v restauraci při jídle ne, ale jinak ... lze si zapálit i na ulici (hlavně pak správně naložit se špačkem). Třeba na letišti v Dubaji je nově zřízená místnost - kuřárna.

• Anonym (3)
Niky 19.07.2012 17:44

Vloudila se mi chybička ;-) Byli jsme v únoru 2010!!!

nepř,Niky
19.07.2012 16:57 81.200.57.***

V La Canonnieru jsem byla v únotu 2012. Na terásce( byli jsme v přízemí) jsme kouřili. V bufetové restauraci ne. Venku u bazénků s vodopádem je posezení a tam se kouřit mohlo.
No snad se nic nezměnilo ... :-)

• Volhejnova
  • Anonym (1)
Janča11 19.07.2012 16:42
Kouření na Mauriciu  

Ahoj, nevíte někdo, jak je to na Mauriciu s kouřením v hotelích? Vím, že na ostrově je na veřejných místech zákaz kouření a snad i pití alkoholu, ale jak je to v hotelích? Jsem zvyklá si večer na balkonku nebo terásce dát doutníček, tak aby mne nikdo nepopotahoval... Jedeme do hotelu Le Canonnier. Z případné dopovědi díky. Jana

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu