A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Letenky na Mauritius v prosinci

19.07.2012 07:43:17 | srkacka
srkacka
Dobrý den, plánujeme s manželem navštívit v prosinci Mauritius. V termínu kolem cca 20.12-31.12. Koukám na letenky a nejlevnější se pohybují kolem 25tisíc na osobu. Mám ještě čekat zda se neobjeví nějaká akce, nebo v tomto termínu není šance na levnější letenku? Poradíte prosím? Předem moc děkuji. Katka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LadusRuzickova 24.10.2012 08:27
Re: Letenky na Mauritius v prosinci  

Moje zkušenosti jsou takové, že ceny letenek se vůbec nepohybují dle sezóny nebo koupí s předstihem. A na téma léto - zima musím říct, že ať se všeobecně říká, že je tam sezóna po celý rok, byla jsem tam jednou v červenci a vím, že v tuto dobu bych tam už neletěla. Přestože jsou to tropy, rozhodně se tam člověk neohřeje tak, jak si myslí!!!! Voda je chladnější, když přijde mrak, je to znát a večer je to na kalhoty a mikinu... rozhodně stokrát radši únor - duben, vždy jsme v tomto období měly (já a ségra) super...

• Anonym (1)
Vera - VP 11.10.2012 19:52

Ja bych asi radsi nechala poradit od nekoho, kdo se tam narodil. ;-)
Ale davam ti za pravdu, nema cenu se o tom dohadovat a navic u tema letenek.

Krasny vecer

• Anonym (1)
Niky 11.10.2012 17:08

Věro, já se s tebou o tom nemíním dohadovat :-) A mimo jiné jsme v tématu letenky.
Já vím své a podle toho co píšeš. tak bych si od tebe ohledně Mauricia asi radit nenechala :-)

• Anonym (2)
Vera - VP 11.10.2012 16:57

Tak pokud chces tak maji "podzim" :-D
Ja bych tam teda zase nejela mezi unorem a dubnem, i kdyz je pravda, ze ty cyklony uz nejsou to,co byvali pry:-D Ale ceny na tuhle dobu jsou velice lakave.

No mozna statistiky ukazujou to, co mi rikas a posilas odkaz, ale realita je trochu rozdilna. Pritel tam stravil cerven, a cast cervence a rozhodne se teploty pohybujou spis okolo maxima.
A mam i pocasi on-line, protoze mam 'svagra a svagrovou' temer denne na telefonu. ;-)

• Anonym (1)
nepř,Niky
11.10.2012 10:06 81.200.57.***

Když myslíš :-)
No mezi únorem a dubnem, určitě nemaj "zimu" je to jejich léto , jen ty cyklony souhlasí :-)
http://www.isla-mauricia.com/mauritius/climate-mauritius-en/
Já jsem sice z Evropy, ale v červenci bych tam tedy nejela, mě by byla zima....

Vera - VP 11.10.2012 09:44

Nepr,Niky proc bych to mela popletene ?
Kazdopadne pro cloveka z Evropy je tam leto porad :D

• Anonym (1)
papoušek 10.10.2012 20:27

S Condorem z Frankfurtu a k tomu přípoj z Prahy. :-)

• Anonym (2)
nepř,Niky
09.10.2012 17:46 81.200.57.***

Papoušku to je velmi dobrá cena :-) S jakou společností to máte ?

Vera-VP tu zimu a léto máš nějak popletené ........

• Anonym (1)
papoušek 09.10.2012 17:22

My kupovali v dubnu na leden 2013 za 18 000 Kč..Nečekejte žádné akce, už vůbec ne během jejich léta.Po dlouhých radách a poradách s cestovateli,co tam jezdí pravidelně,jsme raději zakoupili s předstihem,samozřejmě současně s Pojištěním s letenkou. :-)

• Anonym (1)
Vera - VP 09.10.2012 09:31

Krasny den preji,

dovolim si Vam vstoupit do rozhovoru.
Ziju ve Francii s Mauricianem (nebo nevim jak se to rekne v cestine), a vzhledem k tomu, ze neni moc talentovany na hledani pres internet, ale za to zna Mauritius.
Nejlevnejsi letenky jsou vseobecne mezi unorem a dubnem, pac to maji "zimu" a vicemenne obdobi cyklonu.
V prosinci jsou letenky drazsi pac to je "leto".

Pak ale bohuzel vam to nemuzu rict v korunach a z prahy, pac ja hledam letenky z marseille a v eurech.

Ted me to napadlo prepocitat a 21 500 v eurech je uzasna cena i tech 25 000, vychazi to pod 1000€ coz je supr.

Kdyby byli nejake otazky, tak se ptejte, ja se pozeptam dal :-D.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu