A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Mauricius průvodce

19.08.2016 10:00:58 | kačka1234
kačka1234
Dobrý den, chystáme se na ostrov v únoru 2017. Jedeme bez CK , ale chtěli bychom nějakého průvodce na místě, byla tady hodně zmiňovaná Mirka, psala jsem jí email, ale neodpovídá, funguje ještě nebo se někam přemístila. Popřípadě máte nějaký vlastní tip na dobrého a spolehlivého průvodce . Ubytko máme zajištěné ve Flic en Flac, west terraces penthouse. budeme tam 14 dní a chceme nějaké výlety za poznáním...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 19:43 88.102.243.***
Re: Mauricius průvodce  

Pro Jaso:
Kterou průvodkyni jste kontaktovali? Lenku,která se tady naposledy zmiňuje?Zkoušela jsem jí napsat e-mail,
ale zatím se mně neozvala :'(

Dina Robin 23.09.2016 15:11
Re: Unor  

Ahoj,
jestli jeste potrebujes pruvoce a ubytovani tak napis holiday@villa-eva-mauritius.de

Dina Robin 23.09.2016 15:09

ahoj z ostrova muzes mi take napsat email je v diskuzi

Dina Robin 23.09.2016 15:06

Dobry den Kacko, jestli jeste potrebujes pruvodce po Mauritiu muzes se na mne obratit. Ziji na Mauritiu jiz hodne let a zabyvam se pruvodcovstvim. Tady mas e-mail a i nasi homepage.
holiday@villa-eva-mauritius.de
www.villa-eva-mauritius.de
hezkou dovolenou
Eva

Utinka 14.09.2016 17:16

My letíme v březnu 2017 na 12 nocí. Budeme v hotelu Chantauvent Guest House v Blue Bay a taky chceme podniknout nějaké výlety. (((clap)))
Taky jedeme bez CK.

adiiiisek 24.08.2016 15:06
Unor  

Ahoj,

mam podobny dotaz, jedeme take v unoru na Mauricius, ale pouze na tyden. Hledame tedy doporuceni kam vyrazit, co za to opravdu stoji, nejakou perfektni plaz atd .. takove ty hlavni body. Ubytovani zatim nemame a neni problem spat pokazde jinde, chceme si pujcit auto. Dekuju za cokoliv

kačka1234 19.08.2016 11:00
Mauricius průvodce  

Dobrý den, chystáme se na ostrov v únoru 2017. Jedeme bez CK , ale chtěli bychom nějakého průvodce na místě, byla tady hodně zmiňovaná Mirka, psala jsem jí email, ale neodpovídá, funguje ještě nebo se někam přemístila. Popřípadě máte nějaký vlastní tip na dobrého a spolehlivého průvodce . Ubytko máme zajištěné ve Flic en Flac, west terraces penthouse. budeme tam 14 dní a chceme nějaké výlety za poznáním...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu