A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Mauricius s Blue Sky Travel

12.02.2018 17:40:25 | Al Capone
Al Capone
Ahoj, zajímá mě jestli tu už někdo byl na Mauriciu právě s touhle CK. Zatím jsem tady na tuhle CK četl prakticky samou chválu, ale když jsem se díval jinde tak to zas tak slavné nebylo. Jde mi o přístup delegáta ke klientovi, ať už jde pravidelné docházení na hotel, zajištění výletů (s českým průvodcem) apod.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.05.2018 16:43 89.24.32.***
Re: Mauricius s Blue Sky Travel  

Také bych se přidala k prosbě o informace o CK a Mauriciu. Neporadí někdo, jakou stranu ostrava vybrat a jaký hotel? Chtěli bychom říjen.
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
14.02.2018 16:43 46.33.96.***
Re: Mauricius s Blue Sky Travel  

My byli přes tuto cestovku před 2 roky a byli jsme moc spokojeni.O cestovce jsme věděli,ale nikdy s ní nikde nebyli,až na Mauriciu.Měla jsem vybraný hotel,který žádná jiná cestovka neměla a nemínila ho měnit za jiný a dobře jsem udělala.Delegátka byla příjemná,ani jsme ji vlastně nepotřebovali,na výlety jsme nechtěli,bylo nám dobře na hotelu.Na schůzce se o výletech jen zmínila,pokud někam budeme chtít,ale nic nevnucovala.Z přečtených recenzí si udělejte takovou svoji zlatou střední cestu,on každý nadává na nějakou tu cestovku.Bohužel,jen o těch výletech nemůžu podat informace.Jen nám delegátka řekla,pokud budeme chtít jet na výlety na vlastní pěst,že nám pomůže zajistit vstupenky předem do národních parků nebo i kamkoliv jinam.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Al Capone 12.02.2018 16:40
Mauricius s Blue Sky Travel  

Ahoj, zajímá mě jestli tu už někdo byl na Mauriciu právě s touhle CK. Zatím jsem tady na tuhle CK četl prakticky samou chválu, ale když jsem se díval jinde tak to zas tak slavné nebylo. Jde mi o přístup delegáta ke klientovi, ať už jde pravidelné docházení na hotel, zajištění výletů (s českým průvodcem) apod.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu