A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Mauritius

17.09.2007 23:43:38 | sailor
Mauritius nádherná oblast plavil jsem se zde před několika lety.Tržnice opravdu plná toho co člověk požaduje a ráčí.Pláže s málo oděnýma francouzkama a sypkým čistým pískem.Ale ty modely lodí jsou také dobře udělány je zde i velká historie a šikovní lidé.Ovšem není to na transport letadlem do Česka.To samé a laciněji a bez těchto transport.problémů postaví naši kluci také.Nabízím cokoliv dle přání postavit za přiměřený peníz,protože jsem na Mauritiu byl a tímto se i bavil.Jináč je to skvost,ale i zde jsou lidé s problémy a starostma.Váš sailor.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana VW. 25.12.2008 11:02
RE: Mauritius  

V pátek 26.12. bude v 10.50 na ČT2 pořad Mauritius -Perla Indického oceánu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
sailor
17.09.2007 23:43 80.79.20.***
Mauritius  

Mauritius nádherná oblast plavil jsem se zde před několika lety.Tržnice opravdu plná toho co člověk požaduje a ráčí.Pláže s málo oděnýma francouzkama a sypkým čistým pískem.Ale ty modely lodí jsou také dobře udělány je zde i velká historie a šikovní lidé.Ovšem není to na transport letadlem do Česka.To samé a laciněji a bez těchto transport.problémů postaví naši kluci také.Nabízím cokoliv dle přání postavit za přiměřený peníz,protože jsem na Mauritiu byl a tímto se i bavil.Jináč je to skvost,ale i zde jsou lidé s problémy a starostma.Váš sailor.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu