A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

mezinárodní řidičák

20.12.2010 08:03:34 | haňulík
haňulík
ahoj, protože jsem tu nikde v diskuzi nenašla (nebo jsem si nevšimla) zmínky o řidičáku, tak bych se chtěla zeptat, jestli je potřeba mezinárodní. jestli jo , mám nejvyšší čas ho v lednu začít vyřizovat. díky moc za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
haňulík 26.12.2010 09:54
RE: RE: RE: netřeba  

tak na průvodce mame stejny nazor, ja mam moc rada z lonely planet, jsou nejlepsi, loni jsem ho mela v dominikane, a taky celou kodan a barcelonu sem prošla. jsou fakt skvěly. zajdu k nam do knihovny a uvidim jestli ho budou mit, kdyz tak ho pozháním jinde. tu mapu zkusim taky sehnat, letíme na tři tydny, tak to snad neco procestujeme :-)

peyrac 25.12.2010 20:40
RE: RE: netřeba  

Pro putování po Mauriciu půjčeným dopravním prostředkem považuji mít s sebou mapu za nutnost. My měli slušnou od Freytag and Berndt (Mauricius, Réunion, Rodrigues), ta je teď ale např. u mapykiwi vyprodaná (doporučuji zkusit ji jinde). A taky se vyplatí průvodce - my měli v češtině od Lonely Planet (Mauriciue, Reunion Seychelly), kde jsou m.j. i podrobnější mapky určitých míst a měst a mapykiwi ji má na skladě (netvrdím, ale, že je to plně postačující). Nicméně s francouzštinou nebo angličtinou se člověk na místě doptá, místní jsou velmi přátelští a ochotní lidé. To se za posledních 11 let, kdy jsme tam byli poprvé nezměnilo. :-)

haňulík 24.12.2010 09:22
RE: netřeba  

díky moc za info, jen se zeptam, bude teda asi lepší sehnat si mapu tady v česku ne? :-)

peyrac 23.12.2010 13:28
netřeba  

Vrátili jsme se teď v sobotu, měli auto od Avisu na 11 dnů, stačil mi řidičák CZ-EU ve formě karty. Obecně platí, že policisté cizince zastavují a kontrolují neradi. Jen upozorňuji na naprosto nevyhovující mapy - i když to, co se dá koupit tady, je podrobnější, než co mají na Mauritiu. K tomu velmi chabé značení na silnicích ...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
tomik 23.12.2010 07:18
RE: mezinárodní řidičák  

Ahoj,

po mě ho nikdo nechtěl. A to nás hned první den stavěl policista... :-D .
Zajímala ho jen pojistka motorky.

haňulík 20.12.2010 08:03
mezinárodní řidičák  

ahoj, protože jsem tu nikde v diskuzi nenašla (nebo jsem si nevšimla) zmínky o řidičáku, tak bych se chtěla zeptat, jestli je potřeba mezinárodní. jestli jo , mám nejvyšší čas ho v lednu začít vyřizovat. díky moc za info :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu