A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

ostrůvek rodrigues

19.01.2011 12:53:06 | haňulík
haňulík
ahoj, chtěla jsem se zeptat, jetli jste někdo byli na tomto malém ostrůvku. a mohli by jste mi dát nějaké info ohledně letenk tam z mauritia atd. v průvodci jsem našla, že je to "malý mauritius" tak snad sem tohle tém patří :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LadusRuzickova 08.02.2011 22:52
RE: RE: RE: ostrůvek rodrigues  

Ahojky.. tak to se tam určitě vydej, ať mám konečně pořádné info :) Plánovaly jsme ho se ségrou loni i předloni, ale nikdy nám nevyšel čas.. tak snad letos. Mám akorát dnešní čerstvé info od místních, taky totiž vyzvídám :) a jak píšeš.. letenka asi 6tis rupek (mám i letový řád :) ) a úbytko od 500 - 1500 rupek. A rezervace na letenky prý nejsou potřeba...
Tak ať Ti vše krásně vyjde!!!

haňulík 08.02.2011 18:58
RE: RE: ostrůvek rodrigues  

ahojky, mrknu na air mauritius, a uvidim v průvodci psali ze zpateční letenka stojí kolem 5tis.rupii (průvodce z lonského roku). skoda zes tam nebyl, musim nekde pozhánět nějaké info, na mauritiu budeme tři týdny, a to je docela dlouho, tak bych se možná vydala na rodrigues, uvidime co kamaradi... :-)

• Anonym (1)
WASP
06.02.2011 08:37 77.48.213.***
RE: ostrůvek rodrigues  

ahoj Hanulik, urcite to sem patri, nebyl jsem tam sice, ale taky me zajima kvuli sve izolovanosti, vim o nem, ze je hodne jiny, neni tam takova rozmanitost obyvatelstva jako na Mauriciu, maji tam byt krasny plaze a skvele snorchlovani.
Kdyz jsem byl na Mauriciu, Rodriguez zasahl cyklon..
Doletet z MU se tam da za 1,5 hod s airmauritius

Nejake recenze :
http://www.tripadvisor.com/Tourism-g480209-Rodrigues_Island-Vacations.html

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
haňulík 19.01.2011 13:53
ostrůvek rodrigues  

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jetli jste někdo byli na tomto malém ostrůvku. a mohli by jste mi dát nějaké info ohledně letenk tam z mauritia atd. v průvodci jsem našla, že je to "malý mauritius" tak snad sem tohle tém patří :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu