A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Ozvěte se, cestovatelé

28.07.2007 13:05:13 | Anabel
Plánuji dovolenou na některou z exotických destinací, ale tak málo recenzí, zkušeností a dojmů, OZVĚTE SE CESTOVATELÉ a podělte se s ostatními...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.11.2016 14:40 193.165.24.***
Mauritius 24.1. - 1.2. 2017  

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li v tomto období nebude nějaký český pár na Mauriciu, popřípadě jestli někdo neletí přímo z Prahy přes Istambul? Mohli bychom podniknout nějaký společný výlet. Také bych se chtěl zeptat jestli někdo neví, jaké je v tomto období počasí? Dočetl jsem se, že by mělo být velmi teplo ale i nějaké srážky, Děkuji za odpověď. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
18.10.2016 13:13 90.178.85.***
Re: Ozvěte se, cestovatelé  

Ahoj, prosím o radu.
Kde je nejlepší šnorchlování na Mauriciu? Jedeme tam v lednu a rádi bychom navštívili destinace na šnorchlovačku. Někde jsem četla, že v některých místech jsou již umírající koráli a někde je moc rušno, tomu by jsme se rádi vyhli. Nevíte o nějaké klidné zapadlé plážičce vhodné ke šnorchlování?

Neregistrovaný uživatel
12.10.2016 14:37 195.113.197.***

V lednu letím na Muricius , oblast Le Morne, hotel Riu Creole. Prosím máte někdo zkušenost s plážemi u hotelu a hotelem vůbec?

Dina Robin 23.09.2016 15:38

jen kratke vysvetleni obchudky a mistni restaurac blizko hotelu zmizeli diky all inclusive v hotelech. skoda....
E.

Dina Robin 23.09.2016 15:30

mate pravdu letosni Mauritijska zima byla obzvlaste studena, posledni leta jsem nikdy nepotrebovala dlouhe rukavy az letos. ale uz se to obraci za tyden bude horko :)
Ale s tema delfinama je to opradu tak, ze se s nima da plavat a skoro se jich dotknout ale oni v posledni sekunde uhnou. Nas kamos se kterym ty delfiny navstevujeme dava zaruku, ze kdybychom je nepotkali maji druhy den vylet zadarmo.
Dalsi krasne vylety ta cajivna a rumovna v Chamarel muzete tam ochutnavat kolik chcete a pak si ten nejlepsi koupit. Jestli mate zajem se podivat s nami po ostrove tak se ozvete.
Eva
holiday@villa-eva-mauritius.de
www.villa-eva-mauritius.de
take ve FB najde pod stejnym jmenem hodne fotek z vyletu po Mauritiu a Rodrig

BulgarskaRoza 23.09.2016 13:05

Ahojte všem,
děkuji za rady, už jsme zpátky :)
K delfínům, nabízeli nám několikrát pozorování i koupání s delfíny, ale voda byla docela studená už u břehu, natož někde dál a cena poměrně vysoká (já vím, že to je relativní pojem u takto exotické destinace :) ), ale rozhodli jsme se pro jiné dva výlety (+2x busem za nákupy a pak už se nám nechtělo pořád někde jezdit, ať si užijeme i pláže) a navíc není nikdy jisté, že delfíny na volném moři uvidíme, natož se s nimi budeme moct koupat, i když v místní agentuře nás přesvědčovali a ukazovali fotky, že se plave prakticky těsně vedle delfínů (ale zároveň nám paní tvrdila, že výlet na jihozápad s řidičem zahrnuje i Bois Cheri čajovou továrnu, o kterou nám šlo především, ale v nabídce napsaná nebyla a nakonec se můj předpoklad ukázal správný, když řidič tvrdil, že to není součástí výletu..no nakonec jsme se (s několika telefonáty ze strany řidiče do agentury) domluvili, že nás tam sveze :) - toliko k domluvě :)

Povídání o zážitcích je na delší dobu :) Ve zkratce - spokojení jsme byli moc, přecijen to je zas něco jiného než evropská moře, zážitek pro nás byl už samotný let (poprvé s přestupem, poprvé tak daleko, poprvé velké letadlo, poprvé s Emirates...), ale osobně bych už na konci jejich zimy nejela, na mě až takové teplo nebylo. Sice je září nejméně deštivý měsíc, ale myslím, že jsme si vybrali všechny zářijové deštivé (a zatažené) dny :D Bedlivě jsem sledovala webkamery před odjezdem a pro jistotu přihodila ještě jedny delší kalhoty a dlouhý rukáv, což se ukázalo jako dobré rozhodnutí. Každopádně před odjezdem už byl patrný tepelný rozdíl opoti příjezdu a myslím, že je pravda, že od druhé půlky září až říjen začíná sezóna <3

Neregistrovaný uživatel
29.07.2016 22:15 158.255.26.***

Neviem, kde konkrétna máš na mysli.
Na ostrove Mauricius sme pozorovali delfíny z lode a bolo to celkom blízko. Išlo o delfíny skákave, ktoré sú menšie ako Flipre. Ale naozaj sú "skákavé". A bolo ich veľa.
Tu sa s delfínmi nekúpalo. A ani z iných lodí sa nekúpali . Ale počula som, že niekde keď sa pripláva k delfínom (alebo delfíni priplávajú k lodi) tak sa naskáče do mora a kúpe sa s nimi. Ja som to ešte nezažila a ani nevidela.

Jaso
:-) :-) :-)

BulgarskaRoza 29.07.2016 19:59

děkuji moc všem za info :-)
někde jsem vyčetla, že je možné plavání s delfíny - jinde zase, že delfíni jsou ve skutečnosti "pouze" pozorováni z dálky, nemá s tím někdo zkušenost?

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 16:40 158.255.26.***

Vrátili sme sa z pobytu na ostrove cca pre 3 týždňami. Boli sme cez nemeckú CK.
Ak sa o niečo zaujímaš, napíš.
My sme chceli vidieť veľryby a videli sme. Po 3 - hodinovej plavbe sme ich videli kúsok od člna (3-5 m) a aj s mláďatami hneď niekoľko.

S pozdravom

Jaso

:-) :-) :-)

peyrac 28.07.2016 15:37

Povídání z 28.7.2016 nepsal anonym, ale Peyrac :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu