A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Ozvěte se, cestovatelé

28.07.2007 14:05:13 | Anabel
Plánuji dovolenou na některou z exotických destinací, ale tak málo recenzí, zkušeností a dojmů, OZVĚTE SE CESTOVATELÉ a podělte se s ostatními...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Márty28 03.10.2017 11:05
Mauricius únor-březen 2018  

Dobrý den,chystáme se na dovču a tak bych se rád zeptal na pár věcí.
Letíme do Belle Mare,co bychom měli na ostrově určitě vidět a a jak po ostrově cestovat?Je lepší si auto zamluvit přez cestovku nebo až tam?Jsou tam i půjčovny motorek?
Budu rád za každé info.
Mějte se fajn

Neregistrovaný uživatel
02.10.2017 14:55 178.255.168.***
Trochu rozmazlování se? :)  

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně ostrova Mauricius. S partnerkou plánujeme na ostrově svatbu a v duchu toho máme zaplaceno ubytování v luxusním resortu (teda minimálně na naše poměry :) ) a druhou polovinu pobytu chceme cestovat. Co mne zajímá jsou ceny v resortech jako takových. Agentura, která pro nás svatbu řeší, doporučuje v onom resortu all inclusive (resp. v resortech obecně), že jinak se za občerstvení nedoplatíme. Že ceny v resortech jsou přehnané. Je pravda, že all inclusive vyjde na cca 1k na osobou což není přehnaně moc, ale není to ani málo. Dokázal by jste někdo poradit, zda to má smysl? Zda pokud si člověk dá během dne třeba dva koktejly pár limonád a nějakou zmrzlinu tak jestli se dostane na totožnou sumu? Varinatu k all inclusive uvažujeme polopenzi. Za normálních okolností vždy bereme max polopenzi spíše snídani, jsme spíše cestovatelé, ale v případě "líbánek" asi určitá míra luxuxu přijde vhod, ale zase se mi nechce platit za něco co jsme schopni si nakoupit dle chuti a vyjde nás to levněji :) V obchodech co jsem tak koukal, tak by ceny měly být ještě o něco příznivější než u nás, ale to jsou obchody a né resorty a pro más to je aktuální až v druhé polovině pobytu kdy chceme cestovat. Předem děkuji za případnou radu

Neregistrovaný uživatel
16.06.2017 17:29 37.188.149.***
Re: Ozvěte se, cestovatelé  

Dobrý den byly jste někdo v září na mauricius.Jaké je tam pocasi a poraďte nějakou oblast kde to trochu žije diky

Neregistrovaný uživatel
13.06.2017 14:52 84.42.230.***

Mohu doporucit skvela destinace jak na dovolenou-libanky-svatbu. :-)

Korálek 14.02.2017 13:09
Re: Mauricius Deluxea  

Za mě VÝBORNÁ

Neregistrovaný uživatel
14.02.2017 12:33 91.139.13.***
Mauricius Deluxea  

Dobrý den,

jaká je spokojenost s cestovkou Deluxea?

Utinka 10.02.2017 14:13

Tina21 díky za odpověď :-[

Tina21 10.02.2017 08:30

Utinka na Mauricius sme leteli po Vianociach a boli sme tam do 6.januara/ledna, tohto roka, ubytovanie sme mali na opačnej strane ostrova ako budete vy.
Na Mauriciu sa dá najesť lacno v stánkoch s fast-foodom - chutili mi indické placky roti s rôznym náplňami - alebo potom podstatne drahšie v reštauráciách. Kategória lacných reštaurácii na Mauriciu nie je bežná, nevidela som tam niečo ako sú obvyklé thajské či filipínske "hrncárne".

Suveníry na trržnici zjednávaš, v kamenných obchodných centrách majú obvykle pevné ceny.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 13:08 213.47.184.***
Osobní zkušenost s Mauritiem  

Ahoj, všimla jsem si, že zde probíhá diskuze týkající se Mauritia. Já jsem již tento ostrov navštívila čtyřikrát a obecně hodně cestuji, takže jsem se rozhodla začít psát blog a své zkušenosti sdílet. Stránka mého blogu jsou následující http://www.zivotpodlemichaely.cz/blog/. V nejbližší době zde přidám také další články, které se ještě budou týkat tohoto ostrova. Budu moc ráda, když alespoň někomu mé příspěvky pomohou ;-).

• Anonym (2)
Utinka 06.02.2017 11:45

Tina21 kdy jsi tam byla? My letíme 14.března do oblasti Blue Bay. A samozřejmě chceme taky vyrazit na výlet a nakupovat. Jaké jsou ceny, např. v restauraci nebo právě těch různých suvenýrů?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu