A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Ozvěte se, cestovatelé

28.07.2007 14:05:13 | Anabel
Plánuji dovolenou na některou z exotických destinací, ale tak málo recenzí, zkušeností a dojmů, OZVĚTE SE CESTOVATELÉ a podělte se s ostatními...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Korálek 14.02.2017 13:09
Re: Mauricius Deluxea  

Za mě VÝBORNÁ

Neregistrovaný uživatel
14.02.2017 12:33 91.139.13.***
Mauricius Deluxea  

Dobrý den,

jaká je spokojenost s cestovkou Deluxea?

Utinka 10.02.2017 14:13
Re: Ozvěte se, cestovatelé  

Tina21 díky za odpověď :-[

Tina21 10.02.2017 08:30

Utinka na Mauricius sme leteli po Vianociach a boli sme tam do 6.januara/ledna, tohto roka, ubytovanie sme mali na opačnej strane ostrova ako budete vy.
Na Mauriciu sa dá najesť lacno v stánkoch s fast-foodom - chutili mi indické placky roti s rôznym náplňami - alebo potom podstatne drahšie v reštauráciách. Kategória lacných reštaurácii na Mauriciu nie je bežná, nevidela som tam niečo ako sú obvyklé thajské či filipínske "hrncárne".

Suveníry na trržnici zjednávaš, v kamenných obchodných centrách majú obvykle pevné ceny.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 13:08 213.47.184.***
Osobní zkušenost s Mauritiem  

Ahoj, všimla jsem si, že zde probíhá diskuze týkající se Mauritia. Já jsem již tento ostrov navštívila čtyřikrát a obecně hodně cestuji, takže jsem se rozhodla začít psát blog a své zkušenosti sdílet. Stránka mého blogu jsou následující http://www.zivotpodlemichaely.cz/blog/. V nejbližší době zde přidám také další články, které se ještě budou týkat tohoto ostrova. Budu moc ráda, když alespoň někomu mé příspěvky pomohou ;-).

• Anonym (1)
Utinka 06.02.2017 11:45

Tina21 kdy jsi tam byla? My letíme 14.března do oblasti Blue Bay. A samozřejmě chceme taky vyrazit na výlet a nakupovat. Jaké jsou ceny, např. v restauraci nebo právě těch různých suvenýrů?

Tina21 31.01.2017 19:50

Ešte doplním - na tržniciach sa dá zjednávať.

Tina21 31.01.2017 19:36

Priviezli sme si mauricijsky rum, vanilkový puder, vanilkový med, drevenú masku, drevené misky - ich glazúra po pošuchaní vonia vanilkovo :-)
Suveníry sa dobre nakupuju napríklad v uličke plnej stánkov na cestičke vedúcej k vyhliadke v národnom parku Black River Gorges.
Na Mauriciu sa oplatí zájsť aj do nejakého obchodného centra, boli sme boli milo prekvapení kvalitnými butikmi napríklad v obchodnom centre pri odbočke ku Flic en Flac.

Jarca2 28.01.2017 13:52

Zdravím všechny a prosím o radu :-).Jaké suvenýry jste si přivezli z Mauritia?Kromě Doda nějaké další tipy?Kde je nejlépe nakupovat?Stánky ,tržnice nebo obchodňáky?Dá se na tržnicích smlouvat? 8-)Děkuji za reakce :-D

• Jarca2
Neregistrovaný uživatel
23.01.2017 09:36 80.188.208.***
Re: Mauritius 24.1. - 1.2. 2017  

Zdravím
letíme ve středu přes Paříž. Budeme od 26 do 7.2 v okolí Pointe aux Piments ...
můžeme něco podniknout ....
info na josros91@gmail.com
Pepa

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu