A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

pocasi Mauricius svatba

26.12.2008 20:20:49 | Januliiik
Januliiik
Ahojte vsichni,nebyl nekdo z Vas nahodou na Mauriciu v mesici lednu/unoru?Zajimalo by me jaky je tam pocasi..myslim jestli hodne prsiii----no mame tam mit svatbu, tak se desim, ze nam bude na plazi lejt jak z konve 8-O :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dina
28.08.2014 14:43 88.217.180.***
Re: Počasí  

Ahoj zdravim te z ostrova Mauritius, kde jiz mnoho let ziji, pocasi na Mauritiu je po cely rok vhodne pro dovolenou, obcas zaprsi ale dest je teply, cervenec a srpen je Mauricijska zima ale voda je porad jeste dost tepla na plavani, a urcite nehrozi cyklon, na cestovani po ostrove je daleko prijemnejsi nez leto. Pokud budete mit pobyt trochu delsi, meli byste naplanovat aspon 5 dni na ostrove Rodrigues. V lete je tam dost horko ale v cervenci a srpnu bezvadne. Pokud byste se rozhodli a budete potrebovat letenku, ubytovani nebo poradit napis na adresu villa.mauritius@yahoo.com
hezkou dovolenou ti preji

Tereza
14.08.2014 11:13 82.99.180.***
Počasí  

Dobrý den, příští rok bych chtěla na dovolenou na Mauricius, ale z práce se můžu uvolnit jen v červenci a v srpnu. To je právě na Mauriciu období zimy. Byli jste tam někdo v těchto měsících? Dá se tam normálně v tomto období koupat v moři? Děkuji za odpovědi T. :-)

intel 13.03.2012 12:16
Pocasi brezen......  

Tak jsme se letos rozhodli jet na ostrov Mauricius. Z pracovních duvodu prichazel v uvahu jen termin zacatek brezna. Mel jsem nastudovano, ze v tomto obdobi tam muzou byt tropicke cyklony a dost tam muze prset (obdobi destu). Mel jsem z takoveho pocasi obavu, ale mohu potvrdit, ze za tech 11 dnu co jsme tam byli tak sice mozna ctyrikrat zaprselo, ale jen tak na minutku. Byl to nejaky lokalni mracek z ktereho spadlo par kapek deste. Jinak pocasi nadherne slunecno polojasne. Pokud se zatahlo tak to nebylo na dlouho, ale musim rict, ze i pres mraky to opaluje 8-) . My jsme byli na zapadnim pobrezi, ale v centralni casti ostrova jak jsem se bavil s mistnimi prsi casteji a intenzivneji (vlastni zkusenost - celodenni vylet v horske casti 5 minutovy tropicky lijak). Pokud nema nekdo rad teplo pres 30 stupnu tak je lespi jet asi mimo jejich letni sezonu. Tot jsou me postrehy o pocasi za tech par dnu kdy jsme na ostrove byli...hned bychom se tam zase vratili :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Utinka 02.03.2012 14:51
Re: pocasi Mauricius svatba  

LadusRuzickova. Ty se máš. Chystáme se tam příští jaro, doufám že to dopadne. Teď letíme do Dominikánské. 8-)Měj se a užij si to! <3

LadusRuzickova 29.02.2012 14:51

Ahoj,
když tady čtu tu velmi negativní zkušenost z dovolené na Mauritiu, ráda bych napsala tu svoji, aby ti, kdo tam jěště nebyli, nebyli znechuceni. Celkově jsem strávila na Mauritiu poměrně dost času a nikdy se mi nestalo, že by mě tam někdo bral jako "povl", spíše naopak!! Kromě úředníků na letišti, kteří se tváří dosti vážně a přísně, jsou všichni neskutečně milí, přátelští, ochotní, srdeční a usměvaví, že si tam člověk připadá jako ve snu. To, že někoho zastihne špatné počasí a nemá možnost vidět všechnu tu nádheru, která na ostrově je, je opravdu k politování. Ale na druhou stranu, když jedu na ostrov v době cyklonů, která je od prosince do dubna (píšou to úplně všude!!), tak musím počítat s tím, že na nějaký trefím.
Samozřejmě doufám, že ne, ale to riziko tam je. Je to jako jet v lednu na hory a divit se, ze mě tam zastihl sníh.... Moje zkušenosti jsou jen a jen ty nejlepší, ať se týkají počasí, jídla, obyvatel, prostě všeho.
A proto jedu za 2 týdny znova! :-) :-) :-)

jabarimba 19.02.2012 08:03

byli jsme na Mauriciu ve stejný termín tzn. od 6.2. do 16.2., bydleli jsme na Blue Bay na jihovýchodním pobřeží kousek od letiště a města Mahébourg. Že by bylo hnusné počasí to říci nemohu, v sobotu začalo poprchávat a trochu foukat vítr a personál uklízel slunečníky a dělal různá opatření s tím, že se blíží cyklon, v neděli se nesmělo do moře a celý den pršelo a foukal trochu více vítr, v pondělí už bylo hezky a již jsme se koupali i v moři, slunečníky a lehátka už zde byly normálně k dispozici, moře bylo pořád čisté bez chaluh, sluníčko chvíli svítilo, chvíli bylo pod mrakem, ale v těch vedrech bylo zataženo docela vítané. Pravda, i u nás v hotelu bylo hodně Francouzů, bylo zde i hodně Němců a pak ostatní národnosti. Personál se choval pěkně vstřícně ke všem bez rozdílu národnosti, je asi fakt, že se s Francouzem spíše pobaví než s někým kdo francouzsky neumí, ale že bych viděla nějaký rozdíl v chování to vůbec ne. Francouzi jsou pohodáři, horší by byl hotel plný Rusáků. Toť zkušennosti mé a klidně bych na Mauricius letěla znova, byla to moc pěkná dovolená.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
daKo
18.02.2012 17:00 178.115.79.***

byli jsme na M. od 5.unora 2012 ....9 dni,z toho 3 dny bylo hnusne pocasi,velky vitr,obcas prselo,plaz byla zatopena,na hotelu se delala ruzna opatreni,protoze se priblizil cyklon-lehatka,sedacky...vschno bylo uklizeno.Dalsi dny bylo jeste castecne zamraceno,spinave more,plaz stale plna zbytku chaluh...Docela dost nam to pokazilo dovolenou....zvlaste taky,protoze v te dobe se naprosto nedalo nic delat,nekam vyrazit na vylet,koupat se,byt jen tak venku+televize byla jen ve francouzstine.
Uz nikdy vice nechci jet do zeme,ktera je byvalou kolonii Francie....cele vecery poslouchat stare francouzske odrhovacky a divat se,jak se personal Francouzum klani a ostatni lidi jsou povl....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Michala
03.08.2011 08:45 94.112.246.***
Re: Mauricius  

Také jsem tu soutěž našla na www.efffi.cz :-)

• Anonym (1)
Petula
27.07.2011 14:37 94.112.246.***
Re: Mauricius  

Je to dobrý nápad, okořenit to nakupování alespon moznosti vyhry. Zkusím a uvidime.

• Anonym (1)
DominikaV
23.07.2011 15:22 94.112.246.***
Mauricius  

Jukněte na www.soutezallivictus.cz, soutezi se tam o 40 zajezdu na Mauricius :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu