A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

ŠNORCHLOVÁNÍ

08.06.2009 08:17:19 | luk
luk
JSOU TAM NĚJAKÉ ty korály ? Musí se tam jet loďkou nebo je to u břehu.Jaká střediska to jsou a co je tam vidět.Zdělte prosím zážitky.DĚKUJI :-|
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Šnorchl 21.01.2016 21:16
Mauricius bojky  

Všimla jsem si na pár záběreh, že na plážích jsou bojky docela blízko břehu. Je to tak na všech plážích?

Mahler 10.06.2015 02:46
Re: ŠNORCHLOVÁNÍ  

Na jihu ocean studeny viditelnost pod vodou celkem ok , ale k videni par rybek a kameni.Na severu ocean podstatne teplejsi , ale v miste kde jsme byli hodne ras a viditelnost pod vodou zadna. Celkove snorchlovani na Mauriciu velke zklamani a hned po Italii jedno z nejhorsich .

nepř,Niky
22.05.2015 07:57 81.200.57.***

Ten odkaz ukazuje jiný resort... :-( Rozklikni si mapu u Beachcomber Shandrani Resort & Spa

http://www.booking.com/hotel/mu/shandrani-resort.cs.html?aid=304142;sid=face81cc820e5406e3c1181f16e8fcce;dcid=4

nepř,Niky
22.05.2015 07:53 81.200.57.***

Trochu těžké přání... :-)
Asi nejjednodušší tady... Beachcomber Shandrani Resort & Spa....je to u Blue Bay Marine parku... z druhé strany jsou tam pak levnější...., ale už horší přístup pro požadavek " jen kousek od břehu " zkus juknout na mapě u bookingu
http://www.booking.com/hotel/mu/le-mauricia.cs.html#map_opened-show_id370920
Ještě jsme šnorchlovali u Le Morne, ale opět nevyhovuje požadavku.....
Z hotelu Beachcomber Le Canonnier Hotel lodí na reef ...v oblasi Mont Choisy beach...
Ale šnorchlování tak pro zábavu- rozptýlení...velké ryby vylovené..prostě Egypt to není :-)
Nejlepší to bylo u Gabriel isaland,Flat island....ale to jsou ostrůvky na severu, takže jen výlet...

• Anonym (1)
Křižík 21.05.2015 22:11

Doporučíte nějaký hotel, u kterého je slušné šnorchlování? Nejsem potapěč, stačí šnorchlování. Na výlet lodí jet nechci, na moři nešnorchluji, jen kousek od břehu na klidné hladině. Díky.

kyzi 15.06.2009 17:19
RE: RE: ŠNORCHLOVÁNÍ  

Boty bo vody si teoreticky brát nemusíte,jsou tam většinou písečné pláže.Ale na lezení po útesech je užijete, tak je radši přibalte ;-) (nebo kupte na místě).Žraloků se nebojte,neslyšel jsem že by někoho napadli.Já osobně vyděl jen takové prcky.Přeji hezkou dovolenou 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
luk 14.06.2009 08:39
RE: RE: RE: RE: ŠNORCHLOVÁNÍ  

Další oprava na té Kubě je to žralok perézův.

luk 14.06.2009 08:31
RE: RE: RE: ŠNORCHLOVÁNÍ  

Ještě chci doplnit.Na Kubě se potápí se žraloky petersnovými nebo tak nějak a ti jsou na žebříčku nebezpečnosti od 1 po 4 zařazeny na stupeň 3 . Na stupni 4 je lidožr., tygří.A s těmi se potkat to né.Lidožr.se ale vyskytuje i ve středozemním moři a jezdí se tam jako o život.Podle mě není se třeba tolik obávat a dovolenou si užíjte? :-D

• Anonym (2)
luk 14.06.2009 08:17
RE: RE: ŠNORCHLOVÁNÍ  

Až přijedete tak napište jaké to tam bylo. S těmi žraloky to není tak hrozné.Jeden cestovatel mi napsal že tam nějaké viděl asi 0.5 m dlouhé.Já se dívala na youtube a jsou tam bělocípí žraloci ale ti většinou nenapadají a jsou na zlomu tzv.reefu jsou to žraloci kteří žijí v hejnech.Na maledivách jsou běžní (podle lidí co tam byli). My jsme plavali se žraloky vouskatými v Dominikánské republice, ti jsou ale nejklidnější (bylo jich tam 8 a od cca 2 do 4m.Já jsem se taky bála a bojím , ale podle mě se to musí překonat a potom je to paráda. Já bych je chtěla vidět proto jsem založila tuto diskuzi ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Petule 4
12.06.2009 17:17 82.17.48.***
RE: ŠNORCHLOVÁNÍ  

My jedeme za mesic a ja mam taky dotaz. Jestli je zapotrebi boty do vody a jestli jsou tam i zraloci. Velice nerada by jsem se s nimi setkala 8-O . mam z toho docela hruzu. dekuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu