A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

tip na svatební cestu

26.11.2013 12:01:32 | helenapok
helenapok
ahoj, chystáme svatební cestu, někdy začátkem příštího roku..jako tip mám thajsko, maledivi nebo mauricius. mauricius zatím vede, viděla jsem i nějaké fotky na blue mauritius...neznáte někdo či nemáte osobní zkušenost?
dík za tipy...je to docela drahá záležitost taková cesta.
a taky jsem se chtěla zeptat, zda jsou 2 týdny ok...delší dovču si bohužel vzít nemůžeme
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Veronikagallo 03.01.2014 12:15
Re: tip na svatební cestu  

Ahojky, tak jsme se vrátili z Mauriciusu a pokud budeš mít zájem o svatební cestu, tak doporučuji MIRKU ZEMANOVOU! Je naprosto báječná! Vše sežene, zařídí, poradí, pomůže... opravdu se na ni dá 100% spolehnout! Zde přikládám na Mirku kontakt :) mirka@seasideholidaysltd.com nebo mirec.zem@googlemail.com (((clap)))

• Anonym (1)
Markéta
05.12.2013 17:22 90.180.165.***

Ahoj svatební cestu jsem absolvovala letos na podzim. Byli jsem s cestovkou a paní nám moc dobře poradila. Stačilo nám 10 dní na místě, ale pokud tam budete o nějaký ten déle, tak se určitě nudit nebudete. Koukni na www.dovolenasnu.cz , určitě se zmiň, že jde o svatební cestu. Jsou tam dost velké výhody pro jednu osobu. :-)
Bydleli jsme v Heritage Avali a bylo to super.

Veronikagallo 03.12.2013 12:45

My odlétáme na svatební cestu na Mauricius tento pátek (6.12.) :) takže pak podám info. (((clap)))

Jinak v Thajsku jsme se zasnoubili a je to tam taky nádherné :) 8-)

• Anonym (1)
Věrka
26.11.2013 12:29 89.177.8.***

my byli před 2 roky na svatební cestě na Mauritiu <3
Na 14 dní ... jako vydrželi bychom i dýl ;-) ale stačit by to mohlo :-\
Jelikož to byla svatebka, tak jsme nelitovali a investovali do toho dost peněz 8-) a užili jsme si to moooc <3

• Anonym (1)
helenapok 26.11.2013 12:01
tip na svatební cestu  

ahoj, chystáme svatební cestu, někdy začátkem příštího roku..jako tip mám thajsko, maledivi nebo mauricius. mauricius zatím vede, viděla jsem i nějaké fotky na blue mauritius...neznáte někdo či nemáte osobní zkušenost?
dík za tipy...je to docela drahá záležitost taková cesta.
a taky jsem se chtěla zeptat, zda jsou 2 týdny ok...delší dovču si bohužel vzít nemůžeme

• Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu