A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

tipy na ubytování

03.01.2009 17:00:55 | Kacka27
Kacka27
Ahoj, chystáme se na Mauritius koncem března a vše si chceme zajistit sami přes internet. Máte někdo nějaký dobrý tip na levné, ale pěkné ubytování ve Flic en Flac? Nejlépe nějaký pěkný bungalov v zahradě blízko u pláže :-) Samozřejmě není podmínkou. Díky předem za všechny rady 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
babička Lála 28.03.2009 12:58
Tipy na ubytování - Mauricius  

Máte-li někdo nějaké další tipy nebo zkušenosti, napište plís, plánujem cestu s bandou potápěčů po baťůžkářsku (letenka+lonelyplanet), já bych si Vaše zkušenosti přepsal do průvodce. Díkes
8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kacka27 06.01.2009 20:09
RE: RE: RE: tipy na ubytování  

Bezva, díky moc Tondo, kouknu na to ;-)

• Anonym (1)
Tonda 2 04.01.2009 23:49
RE: RE: tipy na ubytování  

tak jsem dohledal název penzionu,kde jsem byl ubytovaný a je to Heron Villas,ceny má kolem 750Kč na noc

• Anonym (1)
Tonda 2 04.01.2009 21:34
RE: tipy na ubytování  

ahoj,pokud chcete něco levnějšího,tak mně se osvědčilo hledat na www.hostelworld.com,ceny za lůžko v penzionech v březnu tak kolem 1000Kč,bookování kartou,strhavají 10 procent a doplatek 90procent na místě

• Anonym (1)
Kacka27 03.01.2009 17:00
tipy na ubytování  

Ahoj, chystáme se na Mauritius koncem března a vše si chceme zajistit sami přes internet. Máte někdo nějaký dobrý tip na levné, ale pěkné ubytování ve Flic en Flac? Nejlépe nějaký pěkný bungalov v zahradě blízko u pláže :-) Samozřejmě není podmínkou. Díky předem za všechny rady 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu