A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

Ubytko

21.08.2009 13:11:40 | Anibag
Anibag
Teď v říjnu jedeme na 13 nocí na mauricius. Hledám ubytko, chtěla bych buď hotel s polopenzí nebo apartmány. Nejsem rozhodnutá ještě zdali na výhod nebo západ či sever. Můžete mi někdo poradit?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dino 26.08.2009 23:29
RE: RE...  

Jooo, velka samoska hned kousek vedle,na plaz 20m,proste pohoda-zadne negativa

• Anonym (1)
Dino 26.08.2009 23:25
RE...  

Bydleli jsme v apartmanu v Pereybere a za 350Ecek na tyden pro dva absolutne supr.Adresa je www.pereybere­hotel.com ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
LadusRuzickova 22.08.2009 22:45
Kde na Mauritiu bydlet?  

Zdravím.. My se sestrou bydlely (ted\' v dubnu) na severu, mezi Pereybere a Cap Malheureux, v hotelu Cape Garden.. Musím říct, že skvělý! Busy jezdí často a na všechny směry - Pamplemousses, Mont Choisy, Port Louis.. Rušné (no rušné.. na Mauritius rušné :-) ) městečko Grand Baie, kde jsou krámky, hospůdky a spousta místních CK, kde si můžete koupit výlety po celém ostrově a odkud také vyplouvají katamarány na nedaleké ostrůvky, bylo pár zastávek busem - tak 5 min. Východ ostrova tak rušný není, je tam i horší autobusové spojení. Tak či tak se ostrov "musí" projet celý a vidět pokud možno co nejvíc! Jestli se mi poštěstí se tam vrátit, chci znova bydlet na severu, možná přímo v Grand Baie nebo Pereybere. Pláže na severu prý sice nepatří k nejkrásnějším, ale i tak mají své kouzlo, jsou přece mauritijské :-P .. Pro představu přikládám jednu z těch méně atraktivních (u hotelu) a řekněte sami.. :-D :-D

• Anonym (2)
Anibag 21.08.2009 13:11
Ubytko  

Teď v říjnu jedeme na 13 nocí na mauricius. Hledám ubytko, chtěla bych buď hotel s polopenzí nebo apartmány. Nejsem rozhodnutá ještě zdali na výhod nebo západ či sever. Můžete mi někdo poradit?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu