A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Mauritius - Diskuze

Původní dotaz

ubytování v apartmánech

12.09.2008 08:34:09 | rtep
rtep
Máte někdo ještě nějaké dobré či horší zkušenosti s tímto typem ubytování na Mauritiu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
babička Lála 28.03.2009 12:51
Ubytování na Mauriciu  

Máte-li někdo nějaké další tipy nebo zkušenosti, napište plís, plánujem cestu s bandou potápěčů po baťůžkářsku (letenka+lonelyplanet), já bych si Vaše zkušenosti přepsal do průvodce. Díkes
8-)

• Anonym (1)
may 09.10.2008 16:52
pension  

ahoj rtep,
tak jsem našla vizitku na penzion
Noix de Coco, Pte D Ésny, Mahebourg, Maurice, Madam Dorette Herchenroder, tel- nevím předvolbu 230 631 9987
idherc zav bow.intnet.mu
Nevím, zda se ti ještě hodí, ale třeba tam ještě někdo pojede :-)
Hezký den

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dino 04.10.2008 22:36
re..  

Bydleli jsme v apartmanu v Pereybere a za 350Ecek na tyden pro dva absolutne supr.Adresa je www.pereyberehotel.com

may 04.10.2008 13:15
pension  

ahoj rtep, byla jsem tam před sedmi lety a nebyl žádný problém si vzít místní taxi na letišti a zeptat se chlapíka na levnější penzion. Ten byl super - malý domek s vlastní malou pláží/viz foto/, se snídaní a paní domácí za příplatek udělala domácí tradiční večeři. Mohu doporučit. Pokud budeš chtít, napiš SZ, třeba ještě někde najdu vizitku :-) Hezký den s.

• Anonym (1)
rtep 12.09.2008 08:34
ubytování v apartmánech  

Máte někdo ještě nějaké dobré či horší zkušenosti s tímto typem ubytování na Mauritiu?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu